Кількість
|
Вартість
|
||
|
Відеокарта GeForce GT1030 2048Mb GIGABYTE (GV-N1030D4-2GL)
Продуктивність. Реалізовано за допомогою нової архітектури nVidia Pascal, Geforce GTX 10-я серія - це квантовий стрибок в ефективності продуктивності і енергоспоживання. Надійні і довговічні компоненти. При виробництві карти використовуються дроселі і конденсатори високої якості, завдяки цьому факту графічна карта забезпечує видатну продуктивність і довговічність системи.
Програмне забезпечення Xtreme Engine. Налаштуйте частоти, напругу, режим роботи вентиляторів, режим роботи RGB підсвічування, параметри продуктивності, режими меню. Всі ці настройки можуть бути змінені в режимі реального часу, згідно ваших вподобань.
Відеокарта служить для розрахунку (рендеринга) зображення і виведення його на екран монітора. Відеоадаптер займається формуванням усього, що ви бачите на своєму моніторі. Це його основні функції, але крім цього зараз є тенденція використовувати його великі обчислювальні можливості в задачах не пов'язаних безпосередньо з формуванням і виведенням зображення на дисплей.
Всі відеокарти можна розділити на дві великі групи: інтегровані і дискретні. Інтегровані або по-іншому вбудовані відеокарти, як вже зрозуміло з назви, є невід'ємною частиною материнської плати або центрального процесора, тобто вбудовані в них. Наявність інтегрованого відео зменшує вартість і енергоспоживання комп'ютера, однак вони мають обмежену продуктивність (часто не мають власної відеопам'яті і використовують ОЗУ комп'ютера) і використовуються в основному в нижньому і середньому сегментах ринку комп'ютерних систем.
Дискретна відеокарта являє собою окрему плату розширення, що встановлюється в спеціальний слот на материнській платі. Вона має в собі все необхідне для повноцінної роботи. Завдяки цьому, вона може мати високу продуктивність, що дозволяє використовувати її в "u00abважких"u00bb 3D-іграх і серйозних графічних додатках. Головними мінусами є висока вартість і енергоспоживання, що особливо важливо для ноутбуків.
У свою чергу їх можна розділити на два класи, ігрові та професійні. Перші в основному використовуються звичайними людьми для ігор, а професійні відеокарти націлені на використання в різних "u00abважких"u00bb графічних додатках 3D-моделювання, САПР тощо, де вони здатні дати значний приріст продуктивності. Відповідно і вартість високопродуктивних моделей може бути захмарною.